Uwaga, fałszywi kontrolerzy biletów!
- Szczegóły
Ostatnio dotarły do nas sygnały o pojawieniu się w autobusach MPK oszustów podających się za kontrolerów biletowych. Fałszywi kontrolerzy pojawili się kilka dni temu, próbowali sprawdzić bilety w jednym z naszych autobusów. Osoby te nie miały identyfikatorów ani upoważnień do kontroli. Jeśli zauważą Państwo takie zdarzenie lub macie wątpliwości co do tego, czy osoba kontrolująca bilety jest do tego uprawniona bardzo prosimy o jak najszybsze poinformowanie kierowcy autobusu. Prosimy też o zachowanie ostrożności, zwłaszcza gdy "niby kontrolerzy" domagają się pieniędzy w zamian za "darowanie" kary.


Mieszkańcy Łomży, którzy ukończyli 60 rok życia mogą już się ubiegać o wydanie Łomżyńskiej Karty Miejskiej, uprawniającej do bezpłatnych przejazdów liniami autobusowymi na terenie miasta. 


