Strona MPK Łomża

Zawartość główna MPK Łomża

MIN ciastkoPWSIIPNaszych wiernych pasażerów pewnie już nie dziwi, że co jakiś czas można w łomżyńskich autobusach przeżyć jakieś miłe wydarzenie. Aby podtrzymać tę nową tradycję postanowiliśmy razem z zaprzyjaźnionymi instytucjami przygotować kilka atrakcji i po raz kolejny pokazać, że autobus to nie tylko środek transportu.

Już w najbliższą sobotę na wszystkich pasażerów czekać będą drobne, słodkie niespodzianki przegotowane we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości. A ponieważ weekend jest walentynkowy chcielibyśmy przygotować coś dla serca i od serca.

W autobusie o numerze bocznym 193, który będzie jeździł na liniach Nr 8 i 10 Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ty i Ja” będzie prezentować swój program liryczno muzyczny zaś Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja zmierzy wpływ wzruszeń duchowych na wzrost lub spadek poziomu ciśnienia krwi.

Aby posłuchać, pomarzyć… i zmierzyć ciśnienie wystarczy… wsiąść do autobusu – przypominamy – numer boczny „193”, linia Nr 8 - wyjazd z Grabówki o godzinie 14.00 lub linia Nr 10 – wyjazd z Grabówki o 14.45.

Ponieważ testujemy właśnie kolejną nowinkę techniczną - mobliny router wifi, w autobusie dostępny będzie bezpłatny dostęp do internetu!

 ciastko

Takie rzeczy tylko w łomżyńskich „empekach”!

Troszczymy się nie tylko o to, byście mogli Państwo bezpiecznie dojechać na miejsce, ale też przy okazji zadbali o serce i duszę… Zapraszamy!

loga