Strona MPK Łomża

Zawartość główna MPK Łomża

 MIN gopay

Przedstawiamy szczegóły dotyczące zakupu biletów przez telefon.

Już można kupić:

Imienne bilety miesięczne na wszystkie linie po mieście - normalne i ulgowe

W najbliższym czasie oferta zostanie rozszerzona o normalne i ulgowe imienne bilety miesięczne na 1 linię po mieście. O dokładnym terminie poinformujemy na naszej stronie.

Na stronie GoPay jest też możliwość zakupu biletu testowego za 1 grosz, aby można było bezpiecznie prześledzić całą procedurę.

Po opłaceniu biletu pasażer otrzymuje na podany w trakcie przeprowadzania transakcji adres e-mail kod QR, który stanowi bilet miesięczny. Pasażer obowiązany jest mieć go przy sobie w czasie jazdy autobusem – w formie papierowej lub w telefonie. Należy też mieć ze sobą dokument tożsamości, który został użyty w czasie zakupu.

Dla klientów, którzy wykupią bilety przez internet firma GoPay przygotowała promocję obowiązującą do 20 lutego – będzie można uzyskać do 20% zwrotu poniesionych kosztów. Po szczegóły promocji zapraszamy na stronę GoPay

My zaś zapraszamy pierwsze osoby, ktore kupią bilety przez internet, do składania życzeń walentynkowych za naszym pośrednictwem. Wystarczy zgłosić się do MPK z zakupionym biletem i dostarczyć nam treść życzeń do publikacji. Będą one wyświetlane na monitorach lcd w autobusach, w weekend walentynkowy.