Studenci pojadą autobusami za darmo
- Szczegóły
W dniach 15-17 listopada studenci będą mogli bezpłatnie korzystać z przejazdów autobusami MPK w granicach administracyjnych Łomży. Uprawnienie to będzie przysługiwało tym żakom, którzy posiadają ważną legitymację studencką łomżyńskich uczelni.
źródło: https://mylomza.pl/artykul/lomza-studenci-pojada/859665


Redakcja Strefy Gospodarki przygotowała Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej za rok 2019 przyglądając się dokładniej działającym w branży przedsiębiorstwom.



