Pierwszy magazyn energii w komunikacji miejskiej w Łomży już pracuje
- Szczegóły
- Utworzono: piątek, 14.01.2022
Przygoda MPK z OZE i elektromoblinością rozpoczęła się już w 2016 r., kiedy to zamontowaliśmy na wiacie przystankowej przy bazie MPK system OZE składający się z panela fotowoltaicznego, wiatraczka oraz małego magazynu energii, który przez cały czas zasila gniazda USB zamontowane w wiacie przystankowej a po zmroku zasila oświetlenie przystanku. Tak urządzony przystanek stanowi dla nas poligon doświadczalny, żeby sprawdzić ekonomiczność rozwiązań OZE w warunkach łomżyńskich.


Od dnia 
W oparciu o informację otrzymaną od wykonawcy robót drogowych informujemy o przywróceniu od dnia
W oparciu o bieżącą analizę oraz uwagi zgłoszone przez pasażerów informujemy o zmianie godzin odjazdów autobusów na linii 6. 

