Dzisiaj jest: 19 Października 2018    |    Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita

Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża – razem z MPK…

minifestiwalZbliża się XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2017. Widząc zainteresowanie oraz potrzeby mieszkańców Łomży i okolic, podobnie jak w latach ubiegłych, planujemy uruchomić specjalne linie festiwalowe, które dowiozą publiczność na „Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża”.

Naszymi autobusami dojadą Państwo: 2 lipca do Drozdowa na „Koncert inauguracyjny”; 4 lipca do Czartorii i 9 lipca do Drozdowa na „Wielką galę w pałacu - Jacek Szymański i jego goście”. Zapewniamy powrót – autobus odjedzie 10 minut po zakończeniu występów.

Dokładny harmonogram tras i rozkłady jazdy można zobaczyć na mapkach.

Bilet na linię festiwalową i powrót (jeden koncert – dojazd i powrót) będzie kosztował tylko 5 złotych i będzie go można kupić u kierowców (bilet należy zachować na drogę powrotną). Cena biletu jest jednakowa niezależnie od miejsca wsiadania i wysiadania. W celu zakupu biletu wszystkich pasażerów zapraszamy do wchodzenia tylko przednimi drzwiami, usprawni to obsługę komunikacyjną.

UWAGA – KOD PROMOCYJNY!

Każda osoba, która dokona zgłoszenia na naszej stronie internetowej i poda swój e-mail otrzyma kod, który uprawnia do zniżki na przejazd. Uczestnik zabawy musi go powiedzieć kierowcy – wtedy za bilet zapłaci jedynie 4 złote (w obie strony).

>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY<<

Korzystając z promocji pomogą nam Państwo dowiedzieć się, ilu pasażerów wyraża chęć skorzystania z przejazdów naszymi autobusami na poszczególne koncerty.

Zapraszamy do zgłaszania się także grupy zorganizowane. Znając liczbę osób zainteresowanych dojazdem będziemy mogli udostępnić odpowiednią liczbę autobusów, a przy większych grupach także podstawić autobus w wyznaczonym miejscu.

Uwaga! Nasi stali klienci, którzy wykupili bilet miesięczny na miesiąc lipiec mogą skorzystać z linii festiwalowych bezpłatnie (za okazaniem i sprawdzeniem biletu u kierowcy)

Rozkład i mapa dojazdu na koncert INAUGURACYJNY

Rozkład i mapa dojazdu na koncert MONIEK PRZEPIÓRKO

Rozkład i mapa dojazdu na koncert WIELKA GALA W PAŁACU


Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Podziękowania

mpay

Rozkłady jazdy

 

rozklady-separator

 MIEJSKI ZAMIEJSKI
 EXCEL miejski-blue zamiejski-green EXCEL
PDF PDF

Projekty unijne

MPK-rabat

MPK-rabat

Bilet przez internet

Partnerzy programu MPK-rabat

Współpracujemy