Dzisiaj jest: 21 Kwietnia 2018    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Walentynkowy autobus... bo jak się zakochać to tylko w ...empeku

miniwalentynki16W dzień Świętego Walentego po Łomży po raz pierwszy będzie kursował wypełniony sercami walentynkowy autobus (o numerze bocznym "212"). Autobus będzie obsługiwał linię nr 10 od godziny 5.05 (wyjazd z Grabówki) do 21.50. Na pasażerów będzie czekać wiele niespodzianek. O słodki i liryczny nastrój zadba Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ja i Ty”, klub "Carpe Diem" oraz uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych, których będzie można spotkać w godzinach od 11.00 do 13.00 i od 15.30 do 17.00.

Zapraszamy do przejażdżki wszystkich zakochanych – będzie jedyna w swoim rodzaju okazja na ucieczkę do gorącego raju i zrobienia pamiątkowego selfie pod palmami… Będą też specjalne miejsca dla „jeszcze niezakochanych”. Wiec jeśli szukasz kogoś specjalnego - w ten dzień usiądź na takim miejscu - a może przysiądzie się do Ciebie Twoja Walentynka.

Walentynkowe autobusowe selfie będzie można przesłać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Najbardziej romantyczne lub zwariowane zdjęcia zamieścimy na naszym facebooku. Zapraszamy wszystkich pasażerów do wspólnej zabawy.

Rozkłady jazdy

 

rozklady-separator

 MIEJSKI ZAMIEJSKI
 EXCEL miejski-blue zamiejski-green EXCEL
PDF PDF

Projekty unijne

MPK-rabat

MPK-rabat

Bilet przez internet

Partnerzy programu MPK-rabat

Współpracujemy